Osta Binance-Peg BUSD
Financer.com lehelt saad teada, kus on Binance-Peg BUSD saadaval ning millised krüptoplatvormid on parimad Binance-Peg BUSD ostmiseks. Meie Binance-Peg BUSD tulu kalkulaator aitab arvutada ja jälgida investeeringu tootlust.
Kus saab osta BUSD-d?
BUSD-d saab osta kas Binance’i või Paxose platvormi vahendusel.
Binance
Binance on kauplemismahu järgi maailma suurim krüptoplatvorm. Platvorm loodi 2017. aastal Changpeng Zhao ning see on registreeritud Kaimanisaartel.
Binance tegutseb üle kogu maailma ning sisaldab hulgaliselt kauplemisvõimalusi. Platvormi vahendusel saab osta ja müüa kuni 350 krüptoraha, sh muidugi Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin jt.
Muude võimaluste hulgas on Binance’il Trust Wallet (turvaline detsentraliseeritud rahakott) ja BNB Chain (kogukonnapõhine plokiahela tarkvarasüsteem).
Samuti saab Binance’is krüptorahasid hoiustada ja stakida, teenides passiivset tulu staking rewards funktsiooni vahendusel.
Binance’i teenustasud
Binance on laialdaselt tuntud oma mõistlike teenustasude poolest. Enamike kauplemisvariantide puhul on platvormi teenustasu 0.1%.
Binance’i plussid
- Mõistlikud teenustasud: Binance’i 0.1%-ne teenustasu on teistega võrreldes üpris mõistlik.
- Kauplemispaarid: Binance’is on saadaval kõik peamised kauplemisplatvormid (kokku üle 350).
-
Algaja jaoks mõnevõrra keeruline platvorm
-
Binance’il on mõnes riigis tekkinud seadusandlikke probleeme
Binance’i miinused
Paxos
Paxos on plokiahela infrastruktuur, mis pakub nö stablecoin-as-a-service toodet välistele firmadele nagu Binance. Paxos loodi tegelikult juba kümmekond aastat tagasi Paxos Trust Company all – see firma oli itBit krüptoplatvormi taga.
2018. aastal otsustati aga liikuda krüptoplatvormiteenusest plokiahelaplatvormi teenusele, kasutades plokiahela tehnoloogiat kavalalt.
Paxos pakub mitmeid tooteid, sh stablecoinid BUSD ja USDP ning nö kullatoken PAXG. Platvormi vahendusel saab osta stablecoine ja kulla tokeneid ning vahetada neid FIAT-valuuta vastu (ning vastupidi).
Paxose teenustasud
Paxose sõnul ei ole BUSD loomise või lunastamisega seotud mitte ühtegi teenustasu.
-
Paxos on reguleeritud: nii BUSD, USDP kui ka PAXG on reguleeritud New Yorgi finantsteenuste osakonna poolt.
Paxose plussid
-
Piiratud portfoolio: Paxose portfoolios on ainult kolm krüptovara (BUSD, USDP ja PAXG).
Paxose miinused
Kuidas BUSD-d osta?
Ava tasuta Binance’i konto
Kui sul ei ole veel Binance’i kontot, pead seal registreeruma ja konto avama. Konto avamine on lihtne ja võtab aega vaid paar minutit.Vali, kuidas soovid BUSD-d osta
Klõpsa Binance’i lehel nupule “Buy Crypto” ja vali sobiv makseviis. Sissemaksed peaksid olema kohesed ja saad kasutada ka oma pangakaarti.Kinnita oma tellimus
Kui valisid sobiva makseviisi ja selle, mitu BUSD-d soovid osta, kinnita oma tehing vastavalt oma makseviisi kinnitustoimingutele (nt kinnita tehing internetipangas/SMS-i teel).Saa oma BUSD kätte
Kui tehing sai edukalt tehtud, peaksid BUSD olema nüüd sinu Binance’i kontol nähtav. Tehingu teostamise kiirus sõltub makseviisist, kuid üldiselt on maksed kohesed.Kas praegu on mõistlik BUSD-d osta?
BUSD on hea viis volatiilsete varade riskide vähendamiseks. Stablecoinid nagu BUSD on kasulikud just neile, kes tahavad end natuke kaitsta krüptoturu volatiilsuse eest. Samuti sobib BUSD hästi selleks, et hoiustada USD dollarit alternatiivse variandina.
Lisaks riskide vähendamisele on BUSD hoidmine sisuliselt sama nagu hoida USA dollareid, sest BUSD on täielikult tagatud USA dollariga.
Kas BUSD on hea investeering?
BUSD puhul ei pea kartma nii suuri hinnakõikumisi nagu tavaliste krüptorahade puhul, seega võib see olla hea viis oma krüptoportfelli stabiliseerimiseks: niiviisi ei pruugi tõsisemad krüptolangused portfelli tugevalt langetada.
Milline on BUSD tulevik?
BUSD populaarsus on viimastel aastatel kõvasti tõusnud ning usutakse, et see trend võib jätkuda. Mida rohkem inimesi selle kasutusele võtab, seda lihtsam on teha üle kogu maailma tehinguid.
Aina laienev Binance’i ökosüsteem ja BUSD kasutuselevõtt tähendab, et ka stablecoinidega seotud “hoiustamine” ja stakimine muutuvad populaarsemaks.
Kuidas BUSD-ga raha teenida?
BUSD-ga teenimiseks on kaks võimalust: hoiustamine ja Defi Staking.
Hoiustamine
Binance pakub kahte võimalust – paindlikku ja lukustatud hoiustamist. Esimese puhul saad kanda oma raha kauplemiskontole ning teenida igapäevast intressi. Sa võid seejuures oma raha iga hetk tagasi kanda (ja loobud tolle päeva intressist).
Lukustatud variant on sarnane tüüpilisele tähtajalisele hoiukontole: sa pead oma raha teatud ajaks “lukku” panema. Sulle pakutav intressimäär sõltub perioodist: mida pikem ajaperiood, seda kõrgem intressimäär.
Defi Staking
Defi Stakingu korral saadad oma krüptoraha Defi kaevandusprojektile. See ei pruugi olla kõige turvalisem valik ning isegi Binance’i enda lehel on sellekohane hoiatus: kaotused võivad iga hetk tekkida ning selle variandiga tuleb kindlasti arvestada.
Kus ostetud BUSD-d hoida?
BUSD või mistahes teise krüptoraha hoiustamiseks on sul vaja krüptorahakotti. Ehkki sul on võimalik hoiustada krüptoraha enamikel platvormidel, ei ole see soovitatud mitmel põhjusel:
-
Sa võid kaotada ligipääsu oma kontole (väga mitmetel põhjustel);
-
Kauplemisplatvormi või sinu kontosse võidakse sisse häkkida;
-
Keegi võib sinu telefoni varastada ja saada kontole ligipääsu;
-
Platvorm võib pankrotistuda.
Kõige turvalisem viis krüptoraha hoiustamiseks on füüsiline rahakott – niiviisi ei saa mitte keegi kuidagi ligipääsu sinu krüptorahale.
Kõige populaarsemad füüsilised krüptorahakotid on Trezor ja Ledger:
Rahakoti liik | Füüsiline rahakott | Füüsiline rahakott |
Toetatud krüptosid | 1400+ | 5500+ |
Hind alates | 68.40€ | 79€ |
Mobiilirakendus | Pole | iOS/Android |
Arvustus | Loe arvustust | Loe arvustust |